Správce městských sportovišť

FacebookInstagram

Vanička pro nejmenší

Speciální klubová vana, která se nachází v samostatné místnosti oddělené od ruchu bazénu a herny, poskytne naprosté soukromí pro Vás i Vaše miminko. Vana je napuštěná pitnou vodou o teplotě 35-37°C, je určena pro kojence již od ukončeného 6. týdne věku.

Skupinové plavání dětí do 4 let

Děti od ukončeného pátého měsíce věku mohou začít plavat v našem klubovém bazénu o nestejné hloubce (45-70cm a 110cm) a o rozměrech 4x8 m. Formou hry děti naučíme základním plaveckým dovednostem, sebezáchranným dovednostem, rozvoji pocitu vody, orientaci pod vodou, skokům... Plaveme ve skupinkách o 6-7 dětech.

Sportovní přípravka

Plavání dětí od 4 let v klubovém bazénu, kurzy jsou zaměřeny na výuku plaveckých způsobů (prsa, kraul, znak, ploutvové plavání atd.), děti podle dosažených plaveckých dovedností přecházejí do kurzů plavecké školy,

Více zde http://www.misutka.eu/jablonec/

Kurzy pro školy

Výuka probíhá v jabloneckém bazénu na krajních drahách a malém výukovém bazénku v dopoledních hodinách v době od 8.00 hod. do 12.30 hod. Jedné vyučovací hodiny se může zúčastnit 40-55 dětí. Výuka plavání se může organizovat v základních školách v rámci tělesné výchovy.

Kurzy pro veřejnost

Cílem kurzů je naučit dítě takovým plaveckým dovednostem, které opravňují dítě získat na konci kurzů Certifikát plavce. Do kurzů můžete přihlásit: dítě od 3 let – 15 let. Děti jsou zařazeny do družstev podle jejich dovedností a výkonnosti. Do kurzu je dítě zapsané na celý školní rok. Placení je rozděleno na školní pololetí. V pololetí může dítě též kurz opustit nebo se přihlásit a v kurzu pokračuje.

Ostatní aktivity

Ve vodě je možné dělat spoustu cviků na posílení všech části těla. Cvičíte-li ve vodě, nestane se vám, že druhý den ráno vstanete s pocitem, že máte rozlámané tělo. Cítíte sice únavu, protože svaly pracovaly, ale příjemnou. Plavání a cvičení jsou při dodržení určitých zásad bezrizikovou pohybovou aktivitou i u osob starší 60 let. Vedoucí pracovních středisek si u nás mohou objednat rekondiční program pro své zaměstnance.

Více na http://plaveckaskolajablonec.cz/