Správce městských sportovišť

FacebookInstagram

Aktuality

DISCGOLF V SRNČÍM DOLE

DISCGOLF V SRNČÍM DOLE 🙂
Designerem hřiště v Srnčím dolu je Julius Jankovič z firmy Discgolfová hřiště: „Do členitého terénu jsme zasadili devět jamek, což dává hřišti středně těžkou obtížnost. Průměrná délka jedné jamky je okolo 70 metrů, většina má par 3, ale objeví se i 4 par, přičemž par jamky vyjadřuje ideální počet hodů. Kapacita hřiště je cca 45 hráčů."
Hra na discgolfovém hřišti bude zdarma, jako vybavení stačí známé frisbee, lépe je však hrát s regulérními disky. Ty budou k dispozici v půjčovně umístěné v budově atletické haly (na recepci) na Střelnici Jablonec, s.r.o. Víkendové výpůjčky vyřeší systémem: v pátek vyzvedneš, v pondělí vrátíš.
Nové discgolfého hřiště v Jablonci rozproudilo i aktivitu členů místní discgolfové komunity. Ta ještě před otevřením hřiště čítala okolo 50 - 100 hráčů. Z této základny vznikl oficiální Discgolf Club Jablonec (DGC JBC), jehož představitelem je Adam Novák: „Klub jsme založili na základě nového discgolfového hřiště, nyní jsme oficiálně zapsaný spolek vedený pod Českou asociací discgolfu. V rámci klubovní činnosti chceme přitáhnout k této hře další hráče, pořádat turnaje a workshopy."
 
 
Disky vlastní a zapůjčuje společnost:
SPORT Jablonec nad Nisou s.r.o.
U Stadionu 1
Jablonec nad Nisou 466 01
IČO: 25434411
Zapůjčení disků provádí pracovníci společnosti v Recepci Atletické haly na Střelnici
- na adrese: U Stadionu 1, Jablonec nad Nisou.
Zapůjčení disků a vrácení disků je možné:
Pondělí - Pátek - 8:00 - 18:00
Sobota, Neděle, Svátek zavřeno
Pro zapůjčení disků na So, Ne nebo Svátek je možno zapůjčit si disky poslední pracovní den před dnem volna s tím, že disky budou vráceny první pracovní den po uplynulém dni volna.
Pro zapůjčení disků je vyžadována záloha. Záloha je vyžadována za každý zapůjčený disk. Záloha bude zúčtována v těchto případech:
- V případě nevrácení disku - zúčtování celé zálohy za každý zapůjčený disk.
- V případě nedodržení výpújční doby 24 hodin. Bude zúčtována záloha za další den.
- V případě vrácení poškozeného disku - zúčtování celé zálohy za každý zapůjčený, poškozený disk.
Disky se zapůjčují na 24 hodin.
Po uplynutí 24 hodin je účtován další výpůjční den, kromě víkendového provozu.
V případě víkendového provozu je účtována vyšší částka půjčovného a disky se vrací v pondělí nebo první pracovní den po dni volna.
Ceník:
Zapůjčení jednoho disku na jeden den - 24 hodin 50,- Kč
Zapůjčení jednoho disku na víkendový provoz nebo provoz o svátcích a dnech volna 70,-Kč
Vratná záloha za každý zapůjčený disk 300,- Kč
Zapůjčení disku, vrácení disku, provedení platby a případné zúčtování zálohy se provádí pouze na Recepci atletické haly.
telefon: 773 336 775